Dostawa

Rodzaje i koszty dostawy

Zależy nam na szybkiej i bezpiecznej realizacji złożonego zamówienia, dlatego korzystamy z usług sprawdzonych firm. W chwili obecnej dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej jest właśnie szybkim i bezpiecznym sposobem dostarczenia zamówienia na czas, ponadto w razie nieobecności w domu, listonosz zostawia w skrzynce awizo, a paczkę można odebrać na najbliższej poczcie. Dla ułatwienia, w kilku słowach przedstawiamy dostępne rodzaje dostawy.

Poczta Polska Kurier48 – dostawa w 48h

  • 17,00 zł przelew na konto, Przelewy24
  • 24,00 zł za pobraniem.

Uwaga! – w przypadku płatności “Za Pobraniem” kurier/listonosz jest zobowiązany do wydania paczki dopiero po uiszczeniu opłaty. Jest to procedura, na którą nie mamy żadnego wpływu, stosują ją wszystkie firmy kurierskie. Po wydaniu paczki kurier/listonosz nie ma obowiązku czekać do momentu sprawdzenia jej zawartości przez Klienta. W przypadku wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta.

Zamówienia złożone po godzinie 14:00 realizowane są najwcześniej w następnym dniu roboczym.

W przypadku wyboru płatności przelewem, dostawa jest realizowana dopiero po wpływie środków na konto firmy Instytut Żywienia Świadomego Sp. z o.o. 

Odbiór osobisty

Niestety ze względu na przeniesienie lokalizacji magazynu po za Warszawę, nie mamy w tej chwili opcji odbioru osobistego.

Bezpłatna Dostawa

Mamy również opcję bezpłatnej dostawy. Żeby skorzystać z tej możliwości musisz dokonać zakupów na kwotę minimum 329 zł niezależnie od formy dostawy i płatności. Pod Twoim zamówieniem pojawi się wtedy opcja “darmowa wysyłka” – zaznacz ją, a towar wyślemy Kurierem 48. 

Dostawa w kilku etapach

W przypadku Zamówienia składającego się z produktów znajdujących się w magazynie Sklepu i/lub w magazynie producenta*, może być tak, że klient otrzyma więcej jak jedną przesyłkę w różnym czasie. W takim przypadku klient ponosi koszt tylko jednej przesyłki, bez względu na to, gdzie znajdują się Produkty.

Niezależnie od sytuacji, zawsze staramy się wysłać towar w maksymalnie 3 dni robocze po otrzymaniu zamówienia/płatności. W wyjątkowych przypadkach o konieczności dłuższego oczekiwania, informujemy wysyłając wiadomość e-mail.

*oferta na stronie nie jest tożsama ze stanem magazynowym sklepu