Płatności

Sposoby płatności

Oferujemy 3 możliwe formy zapłaty :

  • przelew zwykły na nasze konto,
  • przelew szybki lub płatność kartą kredytową za pośrednictwem systemu Przelewy24  
  • zapłata gotówką za pobraniem (nie jest możliwa w przypadku odbioru osobistego)

Przelew zwykły

Płatności dokonujesz przelewem ze swojego konta na konto naszej firmy Instytut Żywienia Świadomego, numer konta: 77 1090 1753 0000 0001 3411 6436 (Bank Zachodni WBK SA), koniecznie z numerem zamówienia. Zamówienie realizujemy po dokonaniu płatności i potwierdzeniu wpłaty przez nasz bank. Średni czas oczekiwanie na realizację przelewu wynosi 1 dzień roboczy (zobacz przykłady), choć czasami zdarza się, że trwa to dłużej. Zamówienie realizowane jest zazwyczaj następnego dnia roboczego, po potwierdzeniu wpłaty. Przykładowo:

  1. Przelew (klient ): 8.00 /  Wpłata (sklep): 15.00 / realizacja zamówienia: następny dzień roboczy

  2. Przelew (klient ): 13.00 /  Wpłata (sklep): 11.00 dnia następnego / wysyłka: do godz. 16.00

Koszt dostawy w przypadku płatności przelewem wynosi 17 zł (darmowa wysyłka od 329 zł). Zaletą tej formy płatności są znacznie niższe koszty przesyłki niż w przypadku płatności za pobraniem. Różnice w kosztach przesyłki związane są z dodatkowymi opłatami na rzecz firmy kurierskiej za usługę pobraniową.

Karty kredytowe i szybkie płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i szybkimi płatnościami przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24. Płatności kartą kredytową i szybkim przelewem dokonujesz zaraz po złożeniu zamówienia. Potwierdzenie płatności otrzymujemy w kilka minut po jej dokonaniu dzięki czemu realizacja zamówienia może się odbyć nawet tego samego dnia w zależności od dostępności poszczególnych produktów. Szybkie płatności pozwalają na płatność przelewem z konta bez konieczności osobnego logowania. Koszt dostawy w przypadku płatności tym systemem wynosi 17 zł (darmowa wysyłka od 329 zł).

Pobranie

Płatności dokonujesz w chwili odbioru przesyłki od kuriera. Firmy kurierskie nie akceptują płatności kartami kredytowymi, jedyna akceptowana forma płatności to gotówka. Opłata za dostawę za pobraniem wynosi 24 zł

Uwaga! – w przypadku płatności “Za Pobraniem” kurier jest zobowiązany do wydania paczki dopiero po uiszczeniu opłaty. Jest to procedura na którą nie mamy żadnego wpływu, stosują ją wszystkie firmy kurierskie. Po wydaniu paczki kurier nie ma obowiązku czekać do momentu sprawdzenia jej zawartości przez Klienta. W przypadku wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny tel. 663 43 75 25 lub e-mail do naszego Działu Obsługi Klienta.